Více

Tvoje tvář neochvějně vede, Doktor Martin ztratil padesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pořadí prvních pěti pořadů ve včerejší TOP 10 je stejné jako minulou neděli. Tvoje tvář má známý hlas válcuje i Televizní noviny.

Zábavná soutěž Tvoje tvář má známý hlas dokonce oproti minulému týdnu mírně posílila, když ji sledovalo o 31 tisíc diváků starších patnácti let více. Celkem ji včera vidělo 1,732 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Druhé Televizní noviny ani víkendové volby neubránily před lehkým poklesem, když v mezitýdenním srovnání přišly o devět tisíc diváků a včerejší večer zakončily s 1,572 milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: StarDance VIII začala na 1,3 milionu, Pevnost Boyard klesla o 219 tisíc

Přes hranici jednoho a půl milionu diváků se včera o celých devět tisíc diváků dostaly i Sportovní noviny. Milion pak pokořila ještě druhá řada Doktora Martina, včerejší epizodu si na ČT 1 pustilo 1,150 milionu diváků. Těsně pod milionem pak skončily Události České televize, které včera oslovily 950 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Zabodovaly i publicistické Střepiny na Nově, vidělo je 823 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+