Více

Tvoje tvář má známý hlas ztratila sto třicet tisíc diváků, naopak posílil Doktor Martin

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se dostal i podvečerní díl sitcomu Comeback, který vidělo necelých pět set tisíc diváků ve věku od 15 do 54 let.

Nezpochybnitelným vítězem nedělního klání je druhá řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kterou včera sledovalo 1,601 milionu diváků starších patnácti let, z toho 992 tisíc bylo mladších 54 let. V celkovém výsledku je to ale o sto třicet dva tisíc zástupců obecné divácké skupiny méně než minulý týden. Naopak o 75 tisíc diváků si oproti minulému týdnu polepšil Doktor Martin, kterého v prime time na ČT 1 vidělo 1,225 milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: Obrazovky ovládla soutěž StarDance, Pevnost Boyard ustoupila do zázemí

Přes milion diváků se včera dostaly ještě Televizní a Sportovní noviny, které vidělo 1,484, resp. 1,339 milionu diváků starších patnácti let. Událostem na ČT 1 chybělo k jednomu milionu diváků 52 tisíc zástupců obecné cílové skupiny, Události za okamžik a počasí upoutaly 813 tisíc diváků a necelých osm set tisíc diváků fandilo u Branek, bodů, vteřin.

Za Primu zabodovaly ve včerejší TOP 10 dva pořady, na osmém místě je to Mordparta, na kterou se včera koukalo 710 tisíc diváků. Desáté pak skončily Krimi zprávy, které k obrazovkám připoutaly 657 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Devátý Comeback v podvečer na Nově vidělo 662 tisíc diváků, což je o devatenáct tisíc diváků méně než minulý týden, kdy ale bylo na desáté místo potřeba více než sedm set tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Tvoje tvář neochvějně vede, Doktor Martin ztratil padesát tisíc diváků

MIF17

Filmové publikum ocenilo ČT 2, později večer uváděný thriller Tři dny kondora vidělo 239 tisíc diváků a Alaina Delona jako Policajta sledovalo v prime time 180 tisíc diváků. Třetí díl Smrtonosné pasti, kterou do prime time nasadila Prima Cool, si vychutnalo 222 tisíc diváků starších patnácti let. Remake Total Recall na Primě Max pak zaujal 72 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Další sci-fi Cellular vidělo na Nově Cinema 113 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+