Více

Tvoje tvář má známý hlas ztratila oproti minulému týdnu přes 350 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Imitátorská show TV Nova se i tak stala absolutně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas ztratila i u mladší cílové skupiny, u které oproti minulému týdnu odepsala téměř čtvrt milionu diváků. Přesto šlo o jediný pořad, který se včera přehoupl přes milion sledujících – vidělo ho 1,465 milionu diváků starších patnácti let, z toho 833 tisíc jich bylo mladších 54 let. Další dvě příčky v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadily stálice v podobě Televizních a Sportovních novin, které sledovalo přes devět set tisíc diváků z obecné cílové skupiny.

PÁTEČNÍ DATA: Četnické humoresky a Všechnopárty předskočily Ulici a Sportovní noviny

Na čtvrtém místě skončila s jistým odstupem zábavná soutěž Zázraky přírody, kterou v prime time na ČT 1 sledovalo 644 tisíc diváků starších patnácti let. Přes hranici půl milionu diváků se včera dostaly ještě Události na ČT 1, Zprávy FTV Prima pak večer sledovalo 484 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Do TOP 10 se pak kromě zpravodajských pořadů dostaly ještě Legendární historky našich bavičů, které na ČT 1 vidělo 430 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+