Více

Tvoje tvář je zpět, oproti poslednímu dílu ale sledovanost klesla o 120 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Žebříček nejsledovanějších pořadů ovládlo zpravodajství, zabodovala jen Nova s Tvoje tvář má známý hlas a Červenou Karkulkou.

Nejsledovanějším pořadem včerejšího večera se stala show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vidělo celkem 1,599 milionu diváků starších patnácti let a z toho 919 tisíc diváků mladších 54 let. V obecné divácké skupině dosáhl pořad podílu 46,63 procenta a mezi mladšími diváky dokonce 55,17 procenta. Přes milion diváků se přehouply ještě Sportovní a Televizní noviny, které sledovalo přes 1,1 milionu diváků.

PÁTEČNÍ DATA: Peklo s princeznou na ČT 1 vidělo o 120 tisíc diváků více než Šíleně smutnou princeznu na Nově

Takřka o polovinu méně diváků pak koukalo na Události na ČT 1, které vidělo 582 tisíc diváků starších patnácti let. Více než půl milionu diváků vidělo i Zprávy FTV Prima. Necelých pět set tisíc diváků vidělo Události za okamžik a počasí na ČT 1, více než čtyři sta tisíc diváků vidělo Krimi zprávy na Primě, Branky, body, vteřiny na ČT 1 a Divácké zprávy na Primě. Večerní Červenou Karkulku na Nově na poslední příčce včerejší TOP 10 pak sledovalo 375 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+