Více

Tvoje tvář bez Temného kraje jedničkou, Mordparta nad milionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize Nova se v prime time dostává skoro na třetinu publika, u mladších diváků až ke 40 procentům.

Show Tvoje tvář má známý hlas III se začalo, po skončení Temného kraje, který ji vždy porazil, dařit. Včera ji sledovalo 1,32 mil. diváků a podíl ve skupině 15–54 dosáhl 42,54 %. Dvojkou v TOP 10 za všechny kanály se stala Mordparta II, která odstartovala na 1,077 mil. diváků. Na třetím místě je s 657 tisíci GEN – Galerie elity národa a hned za ním Toulavá kamera 2017, kterou zhlédlo 622 tisíc. Na desátém místě žebříčku ještě najdeme Střepiny s 596 tisíci diváky. Temná krimi Zádušní oběť se na ČT1 nedostala ani do TOP 5 za kanál. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova čtyři a Prima jeden.

SOBOTNÍ DATA: Decibely lásky v TOP 10 i se 493 tisíci diváky, jedničkou Zázraky přírody

Celková sledovanost se díky Tvojí tváři jednoznačně přiklonila na stranu televize Nova a její průměrný podíl v hlavním vysílacím čase, prime time, dosáhl 32,31 %, zatímco největší konkurence, Prima, končí na 16,8 % a ČT1 na 14,46 %. Nad čtyři procenta se v neděli ještě dostávají Nova Cinema a TV Barrandov. Ta se vrátila k normálu, tzn. že přes den dosahuje vyššího podílu na publiku, což včera znamenalo 5,08 %. Nova Cinema byla ještě o chloupek výše, nad kýženou hranici se ale dostávají i kanály sdružené pod Atmedia, ČT sport a ČT2. I přes den pak vítězí Nova s podílem 20,96 %, druhá je ČT1 s 17,16 % a třetí Prima vykazuje 13,05 %.

Z filmových kanálů se vysoko nad míru obvyklou dařilo Nově Cinema. V TOP 5 za kanál jsou hned čtyři pořady nad sto tisíci diváky a jedničku, podvečerní Sestru v akci 2, sledovalo 172 tisíc. Snímek E. A. Poe: Podivný experiment si nenechalo ujít 156 tisíc diváků. Na Primě Max se komedie Univerzální uklízečka dostává na 101 tisíc diváků, dalšímu pořadu v TOP 5 se to ale už nepodařilo. V čele žebříčku za Kině Barrandov je pak romantika jménem Emilie Richards: Čas odpuštění a v podvečer ji zhlédlo 69 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Temný kraj opět rozdrtil Tvoji tvář. Na druhou pozici se navíc propracovala Teorie tygra

Stanici ČT sport vytahují diváci nad sto tisíc hned třikrát. Utkání Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec vidělo rovných dvě stě tisíc fanoušků, na 195 tisíc se ale dostala i World Judo Tour 2017 v Turecku. Ještě lépe se vedlo ČT2, kde jsou nad 100 tisíci diváky všechny pořady v TOP 5 za kanál. Dokument Velká vlastenecká válka II. na pátém místě vidělo rovných 100 tisíc, jedničku, western Nevěsta pro Zandyho, 231 tisíc. Dalších 145 tisíc přitáhla klasika jménem Neslušný návrh. Na plnoformátové TV Barrandov měla v neděli nejvyšší sledovanost show Nebezpečné vztahy a sledovalo ji 229 tisíc při podílu na publiku 11,49 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+