Více

TV program Seznam.cz odklepnut. Pracuje se i na sjednocení s aplikací

Společnost, která dala před několika týdny veřejně k dispozici beta verzi svého TV programu, oznámila jeho spuštění do ostrého provozu.

V posledních třech měsících ho také Seznam.cz testoval na menší části uživatelů a v průběhu května přidal několik vychytávek a prošel i redesignem. Aktuálně se pak dočkal navýšení počtu stanic a přidání tzv. tematických skupin pro filtrování pořadů.

Stávající verze TV programu, která je nyní k dispozici všem, obsahuje 170 televizních stanic a k původním 110 byly přidány i ty, které prý u největších poskytovatelů satelitního a digitálního vysílání patří k nejoblíbenějším. K dispozici je tak nyní například programová nabídka pro Arena Sport 1 i 2, Mňam TV, TV Paprika či Viasat Nature. Ti, kteří si raději vybírají program podle tématu, mohou nově filtrovat stanice na základě deseti skupin typu sportovní, dokumentární nebo dětské pořady.

Seznam.cz - přepracovaný a rozšířený TV program 2016.
Autor: Bohumil Herwig

Seznam.cz – přepracovaný a rozšířený TV program 2016.

Seznam.cz také ohlásil, že dalším krokem budou úpravy mobilní aplikace tak, aby design a funkce na webu i v aplikaci byly totožné.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 8. 2016 21:44

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+