Více

TV Lux začne vysílat v pátek prostřednictvím satelitu Astra 3B

Čeští a slovenští diváci si budou moci naladit od pátku prostřednictvím družice Astra 3B další program, kterému rozumí. Půjde konkrétně o křesťanskou televizi TV Lux.

Křesťanská televize TV Lux, tamní obdoba TV Noe, začne vysílat od pátku prostřednictvím družice Astra 3B na pozici 23,5 stupně východně. Doposud byl program dostupný u vybraných kabelových a IPTV operátorů a také na konkurenční družici Thor operátor Telenor Satelitte Broadcasting. Šíření TV Lux bude probíhat v režimu free-to-air, tedy nekódovaně, znamená to, že k jejímu sledování nebude nutná žádná dekódovací karta.

K TÉMATU: Křesťanská televize Lux začala testovat na satelitu Astra 3B. O ostrém vysílání jedná

stul

Vysílání přes satelit Astra je pro nás splněním dalšího snu. Doplnili jsme možnost sledovat TV LUX pro další velmi významnou skupinu diváků, uvedl při této příležitosti ředitel kanálu Ján Buc a dodal: Je to pro nás zároveň výzva k odpovědnosti pokračovat na cestě zkvalitňování vysílání po technické i obsahové stránce. Chceme být nadále nástrojem šíření duchovních hodnot, formování a povzbuzování věřících, abychom žili autentické radostné křesťanství hluboce zakořeněné v Kristu.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 12168/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA)

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 1. 5. 2012 7:33

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+