Více

TV Barrandov zabodovala v pátek romantikou, oslovila přes 10 % publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Páteční večer patřil komedii Slunce, seno a pár facek na Nově. Všechnopárty na Jedničce tentokrát skončila pod hranicí devíti set tisíc diváků.

TV Barrandov získala večer sedmiprocentní podíl

Německá romantika Robin Pilcher: Na druhé straně oceánu přinesla v pátek večer nadprůměrný počet diváků plnoformátové Televizi Barrandov. Scházelo málo a sledovalo by ji 400 tisíc lidí. U staršího publika dosáhl německý film podílu téměř 10,5 %. Zabodoval i následující cyklus Tajemství, který si pustilo 245 tisíc diváků (share 7,98 %). Pro srovnání, před týdnem měla Robin Pilcher ve stejnou dobu o více než 120 tisíc diváků méně. TV Barrandov se tak včera ukázala jako vítaná alternativa k ostatním televizím. Stanice v pátek oslovila 5 % publika a v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se dostala na podíl 7 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace i Televizní noviny překročily ve čtvrtek na Nově 1,7 milionu diváků

CIF17

Souboj o diváka na velkých televizích nepřinesl žádné překvapení. Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem vysílaným po 20. hodině se stala komedie Zdeňka Trošky Slunce, seno a pár facek. Vidělo ji téměř 1,1 milionu diváků (share 29,71 %; 38,65 % v 15-54). Premiérový díl druhé řady seriálu Znamení koně sledovalo na Jedničce 623 tisíc diváků (share 16,26 %). Pokud bychom oba pořady postavili proti sobě, Troškova komedie měla u mladšího publika více než trojnásobný podíl. Komedie Sněženky a machři vysílaná na Primě se mezi pětici nejúspěšnějších formátů televize neprobojovala.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+