Více

TV Barrandov se v pondělí držela nad 6 %, oslovila i mladší publikum

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní souboj se pochopitelně odehrál mezi jiným hráči, konkrétně mezi televizí Nova a Jedničkou, tedy seriály Kriminálka Anděl a Malý pitaval.

Romantika na Barrandově s téměř 9% podílem

Neobvyklý zájem publika zaznamenává během těchto letních prázdnin na své poměry plnoformátová Televize Barrandov. Kanál se včera po celý den držel nad šestiprocentním podílem a v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, dokonce dosáhl share 7 %. Stanice si nevedla špatně ani u mladšího publika, kdy za celé pondělí byla okolo 5 %. Ve večerních hodinách a zároveň nejsledovanějším pořadem se stala Rosamunda Pilcher: První nebo druhá. Německá romantika získala 255 tisíc diváků (share 8,66 %; 6,02 % v 15-54).

NEDĚLNÍ DATA: Chalupáři našli přemožitele, u dospělého i mladšího publika je porazily Pelíšky

Hlavní souboj se ale pochopitelně odehrál mezi jiným hráči, konkrétně mezi televizí Nova a Jedničkou. Dobře si vedly oba detektivní seriály, tedy jak Kriminálka Anděl, tak i malý pitaval z velkého města. Oba pořady od sebe dělilo necelých sto tisíc diváků, přičemž na seriál Novy se podívalo 876 tisíc lidí (share 28,59 %; 27,2 % v 15-54). Komerční jednička byla lídrem trhu s celodenním podílem 20,54 % u dospělého a 23,67 % u mladšího publika. V prime time se v obou kategoriích pohybovala nad 25 %. Jednička byla trhovou dvojkou a Prima trojkou.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+