Více

TV Barrandov se v pátek večer dařilo, na Primu jí chyběly dva procentní body

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova večer s přehledem dominovala zejména u mladšího publika. Rafťáci získali u publika ve věku od 15 do 54 let téměř 36% podíl.

TV Barrandov oslovila v prime time přes 8 % publika

Překvapením pátečního večera je sledovanost plnoformátové Televize Barrandov. Ta v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, získala nadprůměrný podíl 8,28 % u publika staršího 15 let a od konkurenční Primy ji v této kategorii dělily dva procentní body. V porovnání s minulým pátkem si plnoformátová televize polepšila o více než dva procentní body. Nadprůměrný share si ale držela stanice i po celý den, a to díky hodnotě 6,12 %. Za tímto úspěchem stála především německá romantika Inga Lindström, která oslovila necelých 300 tisíc diváků s podílem téměř 12 %. Dařilo se i Soudkyni Barbaře a Zákonu a pořádku.

ČTVRTEČNÍ DATA: Táta na plný úvazek pomohl zvednout Primě zájem u mladšího publika

MIF17

Nejsledovanějším pořadem pátečního večera byli Rafťáci s necelými šesti sty tisíci diváky. Jejich podíl dosáhl na hodnotu 23,61 %. České komedii s Vojtěchem Kotkem a Jiřím Mádlem se dařilo podle očekávání u mladšího publika, kde dosáhla share téměř 36 % a s přehledem tak v této kategorii diváků dominovala. Československé komedii Adéla ještě nevečeřela chybělo u staršího publika na Rafťáky přibližně sto tisíc diváků a podíl překročil hranici 20 %. Zábavný pořad Překvápko! na Primě se vůbec nedostal mezi pět nejsledovanějších pořadů stanice. Oslovil necelých dvě stě tisíc diváků s podílem okolo osmi procent.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+