Více

Turné čtyř můstků sledovalo na ČT Sport 8,5 procenta diváků mladších 54 let

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Slušný podíl na sledovanosti vykázal i premiérový díl Přístavu na Primě, který sledovalo devatenáct procent diváků ve věku od 15 do 54 let.

Kromě zpravodajství bodoval Přístav a Výměna manželek

Mezi nejsledovanější včerejší pořady se kromě zpravodajství a Přístavu probojovala ještě repríza Výměny manželek, kterou si v prime time na Nově naladilo 760 tisíc diváků starších patnácti let a v cílové skupině od 15 do 54 let vybojovala podíl 19,06 procenta. Mezi mladšími diváky zabodovala i znovu uvedená Pošta pro tebe, kterou v hlavním vysílacím čase ČT 1 sledovalo 17,89 procenta diváků do 54 let. Premiérový díl talkshow DoktorKA, kterou ČT 1 nasadila hned vzápětí, se mezi pět nejsledovanějších pořadů daného kanálu nedostal.

ÚTERNÍ DATA: Nova prozatím bez Ordinace, Jednička se po 20. hodině opět blížila k milionu

Mezi celodenními podíly pokračuje úspěšné tažení TV Barrandov, kterou včera sledovalo 6,21 procenta diváků nad patnáct let a 4,66 procenta ve věkové skupině od 15 do 54 let. Posváteční sledovanost také postupně navyšuje hlavní kanál Novy, který se u mladší cílové skupiny přehoupl přes hranici dvaceti procent a vykázal podíl 22,06 procenta. Hlavní kanál Primy sledovalo 16,65 procenta diváků starších patnácti let a 13,67 procenta mladších 54 let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+