Více

Tři největší operátoři sítí DVB-T komentují vládní Strategii správy rádiového spektra

DigiZone.cz zjišťoval názory Českých Radiokomunikací, společnosti Digital Broadcasting/Progress Digital a Prague Digital TV na strategický dokument o budoucnosti terestrické televize v Česku.

Přede dvěma týdny prošla vládou Strategie správy rádiového spektra, strategický dokument Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ), který určuje středně a dlouhodobý výhled využívání kmitočtového spektra v České republice. Pro provozovatele televizního vysílání a vysílacích sítí jsou klíčové pasáže, které se týkají připravovaného uvolnění pásma 700 MHz pro potřeby mobilních operátorů. Server DigiZone.cz oslovil tři největší provozovatele televizních multiplexů v Česku a požádal je o názor na tento dokument. V anketě podrobně odpovídají generální ředitel Českých Radiokomunikací Martin Gebauer, ředitel vnějších vztahů společností Digital Broadcasting a Progress Digital Martin Roztočil a jednatel společnosti Prague Digital TV Petr Formánek.

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+