Více

Tři mušketýři nestačili na Kriminálku Anděl ani Pitaval, pomohli ale Primě porazit ČT1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Druhý díl seriálu z produkce BBC po půl desáté večer dosáhl lepší sledovanosti než hlavní kanál Novy.

Prima za celý den dvojkou trhu

Premiérový britský seriál Tři mušketýři se na televizi Prima uvedl podobnými čísly, jakých ve stejném vysílacím okně dosahoval před letní přestávkou původní primácký seriál Cesty domů. Úvodní díl v pondělí od čtvrt na devět večer vidělo v průměru 542 tisíc dospělých diváků a 15,75 procenta publika (13,72 procenta ve věku 15 až 54 let), následující epizodu od 21:20 pak 496 tisíc dospělých při podílu 16,91 procenta (15,13 procenta v kategorii 15 až 54 let). Populární seriál BBC však nestačil na hlavní večerní pořady konkurence, reprízované české krimiseriály na Nově a ČT1. Vítězem večera se stala Kriminálka Anděl, již si od 20:20 na hlavním kanálu Novy nenechalo ujít 856 tisíc dospělých diváků a 24,77 procenta publika (23,63 procenta ve věku 15 až 54 let).

NEDĚLNÍ DATA: Chalupáři jediní v neděli večer nad milionem diváků, opět se dařilo i Nově Cinema

stul

Souběžně vysílaný Malý pitaval z velkého města na ČT1 oslovil od osmé večer 689 tisíc dospělých a 20,45 procenta publika (20,93 procenta ve věku 15 až 54 let). Ačkoli Prima zahajovala večer jako třetí v pořadí, za celé pondělí dokázala v průměrném podílu na dospělém publiku starším 15 let porazit ČT1 a stát se druhou nejsledovanější televizí v zemi. Prima za celý den dosáhla podílu 15,20 procenta, Jednička 14,27 procenta (neohroženým lídrem zůstala Nova s podílem 20,67 procenta). V hlavním vysílacím čase Primě pomohl zejména druhý díl Tří mušketýrů, který v přímé konkurenci porazil u dospělého publika staršího 15 let hlavní kanál Novy a její akviziční seriál Stalker. Tři mušketýři tak byli po půl desáté večer nejsledovanějším pořadem na českých obrazovkách.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+