Více

Tři mušketýři na Primě podlehli zábavě na Barrandovu i filmu na Nově Cinema

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem pondělního večera byla Kriminálka Anděl, které se podařilo pokořit metu milionu diváků.

Film o Facebooku trumfl Primu

Hlavní letní programový tahák televize Prima, seriál Tři mušketýři, prohrává boj o diváky nejen s velkými plnoformátovými televizemi, ale i menšími stanicemi. V pondělí večer po 20. hodině nestačil na zábavný pořad Kurňa, co to je? na TV Barrandov, ani na film Síť na Nově Cinema. Třem mušketýrům se nepodařilo pokořit hranici 300 tisíc diváků, druhou epizodou nasazenou od 21:20 Prima ledva dosáhla této mety. Zato hlavní kanál Barrandova bodoval: jeho zábavný pořad zaujal od čtvrt na devět 305 tisíc dospělých diváků a 8,27 procenta publika. Film Síť o vzniku sociální sítě Facebook zaujal od osmé večer na Nově Cinema 283 tisíc dospělých diváků a 8,25 procenta publika (11,97 procenta ve věku 15 až 54 let). Obě televize v pondělí dosáhly nadprůměrných výsledků.

NEDĚLNÍ DATA: Četnické humoresky potvrdily pozici nedělní jedničky, opět porazily Chalupáře

Nova Cinema bodovala především u mladších diváků od 15 do 54 let. V této kategorii vykázala za celé pondělí průměrný podíl 7,00 procenta a v prime time dokonce 8,48 procenta. TV Barrandov naopak tradičně uspěla v širší kategorii všech dospělých diváků nad 15 let. V té dosáhla celodenního podílu 6,23 procenta, v hlavním vysílacím čase pak 5,97 procenta. V obou případech to bohatě stačilo na pozici čtvrté nejsledovanější televize v zemi. Nejsledovanějším pondělním nezpravodajským pořadem napříč všemi televizemi byla Kriminálka Anděl, kterou si od 20:20 na hlavním kanálu Novy nenechalo ujít 1,016 milionu dospělých diváků a 27,85 procenta publika (28,25 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+