Více

Tři čtvrtě milionu diváků fandilo Jaroslavu Kulhavému, na postup do TOP 10 stačil i půlmilion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Speciální úvodní díl kuchařské soutěže MasterChef vidělo 534 tisíc diváků starších patnácti let.

Hranici milionu diváků starších patnácti let včera překonaly pouze Televizní noviny na Nově, které vidělo 1,166 milionu diváků. O více než sto tisíc diváků zůstalo u následujících Sportovních novin, které včera vykázaly 915 tisíc diváků. Přes osm set tisíc diváků se dostal ještě televizní film Osmy s Ivanem Trojanem na ČT 1, na kterého se včera koukalo 839 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

SOBOTNÍ DATA: ČT Sport opět v TOP 10, jedničkou Zázraky přírody

Čtvrté Branky, body, vteřiny včera na ČT 1 naladilo 797 tisíc diváků a předcházející  Události si jako informační médium vybralo 745 tisíc diváků. O pouhé tři tisíce diváků méně fandilo v podvečer olympionikovi Jaroslavu Kulhavému, kterému se povedlo na horském kole vybojovat stříbrnou medaili.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+