Více

Tragédie v Uherském Brodě dostala ČT 24 přes hranici tří set tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oba poločasy fotbalové Ligy mistrů UEFA na Primě Cool překročily hranici dvou set tisíc diváků. Úspěšnější přitom byla druhá polovina utkání.

Zprávy na Primě překročily 900 tisíc diváků

Nadprůměrnou sledovanost přinesla včera zpravodajskému kanálu ČT 24 tragická střelba v Uherském Brodě, při níž zahynulo devět lidí včetně útočníka. Nejsledovanější byla včera stanice na několik minut krátce po 18. hodině, kdy si Události v regionech pustilo 321 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 11,91 %. Nadprůměrný byl zájem tohoto bloku i u mladšího publika, kde share dosáhl přes 8 %. Nad hranici dvou set tisíc diváků se dostal i speciál ke střelbě v Uherském Brodě vysílaný po 18. hodině, Studio ČT 24 od půl šesté večer a dvojice zpravodajských relací. Stanice oslovila za celý den 6 % publika.

PONDĚLNÍ DATA: Vraždy v kruhu na ČT 1 vedou pondělní večer, televizní jedničkou byla přesto Nova

MIF17

U velkých plnoformátových televizí se diváci nedočkali včera žádného překvapení. Mezi nejsledovanější pořady tak patřily Televizní noviny, které se přiblížily k 1,9 milionu diváků, v obou skupinách byl jejich podíl přes 47 %, a Ordinace v růžové zahradě 2. Nad hranici jednoho milionu diváků vystoupaly i Sportovní noviny a seriál Ulice. Nova za celý den oslovila 29,29 % staršího a 32,84 % mladšího publika. Televizní dvojkou byla Prima s celodenním podílem 14,56 %, v prime time pak 13,52 %. Její hlavní zprávy překročily hranici devíti set tisíc diváků. Jednička se jak přes den, tak i večer držela nad 12 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+