Více

Trade&Technology nevylučuje rozšíření nabídky CS Linku

V minulých dnech se na přístupových kartách Trade&Technology k satelitní službě CS Link objevil zápis pro nový kanál. Podle výkonného ředitele společnosti Jaromíra Glisníka jde pouze o testování funkcionality systému, ale je pravda, že souvisí se zařazením dalších programů na TT Karty. Glisník v rozhovoru pro server satCentrum.com naznačil, že je přesvědčen o tom, že do Vánoc se diváci dočkají dokumentárního programu. O tom, zda půjde o kanál Viasat Explorer, jako tomu je na konkurenčních kartách od společnosti Gital, ale neprozradil.

Jaromír Glisník nevyloučil, že se můžou objevit i další kanály, o kterých zatím nebyla řeč. O platformu CS Linku je velký zájem a jednání o zařazení dalších programů stále probíhají. Vím, že firma Media Vision (vlastník uplinku, pozn. red.) intenzivně pracuje na rozšíření nabídky. Máme velký zájem o nové programy a rádi se připojíme ke každé rozumné iniciativě v této oblasti, řekl Glisník. Dokonce nevyloučil ani možnost příjmu programů na TT Karty z jiných družic. Zákazníků s příjmem signálu z více satelitů v poslední době přibývá. Pracujeme na tom a hledáme nejvhodnější ekonomický model, dodal.

Trade&Technology také před časem nabídla České televizi možnost uzavřít smlouvu pouze pro příjem programů ČT, která by byla za cenu pod 500 Kč. Její aktivaci bylo možné za příplatek rozšířit i na další programy. Velmi pečlivě jsme zvažovali, zda si můžeme takovéto dotování karty dovolit. Nakonec jsme usoudili, že poptávka po zmíněné kartě bude velmi malá, a že tím pádem nemůžeme utrpět velkou ztrátu, prohlásil pro satCentrum.com Glisník. Trade&Technology odhaduje, že nejméně 80 procent těchto karet by bylo do jednoho roku aktivováno za příplatek na plnou nabídku.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+