Více

Topfun začne nasazovat 3D a Ultra HD dokumenty, bude jich okolo 50 hodin

Dokumentární tvorba ve 4K formátu se má v nabídce Topfun videopůjčovny objevovat postupně. Cenovou politiku, která bude u ní zvolena, firma neprozradila.

Společnost Topfun Media, která je jedním z poskytovatelů on-line video obsahu v České republice, začne nabízet v rámci své služby Topfun videopůjčovna první tituly ve 4K rozlišení. Půjde o dokumenty, které firma získala po dohodě s 3D Content Hub Pty. Firma o tom dnes informovala prostřednictvím tiskové zprávy. Některé tituly budou dostupné i ve 3D formátů, který taktéž v nabídce Topfunu chyběl. Celkem by mělo jít až o 50 hodin obsahu. Nasazování nového obsahu bude probíhat postupně.

K TÉMATU: Videopůjčovna Topfun chce zákazníkům nabídnout dokumenty a trailery v Ultra HD

Jedná se především o dokumentární snímky zaměřené na přírodu, země, podmořský svět, uvedl obchodní ředitel Topfun Media Radek Přikryl a dodal: Na rozdíl od 3D obsahu a 3D zařízení, které jsou na trhu již zcela běžnou záležitostí, stanou se Ultra HD zařízení se 4K obsahem hitem na trhu se Smart TV v průběhu následujících 24 měsíců a je to bezesporu logický vývojový krok na trhu se Smart TV. Videopůjčovna Topfun bude první službou tohoto typu v České republice, která obsah ve 4K nabídne.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 29. 3. 2014 14:13

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+