Více

TOP 10 si rozdělila Nova a ČT 1, na Primu zbyly jen dvě příčky

Sportovním přenosům včera vévodily olympijské skoky do vody na ČT Sport a zápas pražské Slavie s belgickým Anderlechtem na ČT 2.

Evergreenu v podobě Televizních novin na Nově chybělo včera k jednomu milionu diváků pouhých jedenáct tisíc diváků starších patnácti let. Ještě méně diváků pak sledovalo navazující Sportovní noviny, které zaujaly 783 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Opět pouhých jedenáct tisíc diváků pak od Sportovních diváků dělilo kriminálku Muž, který vycházel z hrobu, kterou na ČT 1 vidělo 772 tisíc diváků nad patnáct let.

STŘEDEČNÍ DATA: Pitaval je hvězda. Překonal i Televizní noviny

Daleko větší odstup pak má od třetí kriminálky čtvrtý Comeback, jehož druhý uváděný díl upoutal 533 tisíc diváků a první 494 tisíc diváků. Mezi tyto dvě epizody sitcomu Comeback se vklínily ještě Branky, body, vteřiny, které na ČT 1 překonaly půlmilionovou hranici o čtyři tisíce diváků starších patnácti let. ČT Sport se včera s žádným sportovním přenosem neprosadila, na poslední místo jí chybělo 75 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+