Více

TOP 10 si rozdělila ČT1 s Novou, na Primu zbylo jen poslední, desáté místo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se dostaly celkem tři filmy, tím nejsledovanějším byla pohádka Svatojánský věneček.

Na pozici neohrožené jedničky se po svátcích opět vrátily Televizní noviny, které včera na Nově vidělo 1,314 milionu diváků starších patnácti let. O necelých devadesát tisíc diváků méně pak přepnulo na večerní pohádku na ČT1, ke které tak zasedlo 1,228 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Tím také končí výčet pořadů, kterým se včera podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků.

ÚTERNÍ DATA: ČT1 drží pozice, v TOP 10 nejsledova­nějších pořadů včerejška jí patří šest příček

Podvečerní hlavní zpravodajskou relaci Události sledovalo na ČT1 celých 960 tisíc diváků starších patnácti let. Na čtvrtém místě skončily s o více než sto tisíci diváků méně Sportovní noviny, které na Nově zaujaly 854 tisíc diváků. Následují Události za okamžik a počasí, které si na ČT1 naladilo 813 tisíc diváků, a na šestém místě skončily Branky, body, vteřiny, jejichž sportovní výkony si nenechalo ujít 720 tisíc diváků.

Jen o málo méně zájemců si našla podvečerní soutěž Kde domov můj, jejíž včerejší vydání ocenilo 708 tisíc diváků. Druhým filmem ve včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů byla americká komedie Past na rodiče, která v prime time na Nově pobavila necelých sedm set tisíc diváků. O dvacet tisíc diváků méně si pak odpoledne pustilo komedii Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách. Jediným zástupcem Primy tak ve včerejším TOP 10 byly na desátém místě Zprávy FTV Prima, které vykázaly 662 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 se dařilo. V TOP 10 má hned pět míst a byla jedničkou večera

Filmový večer na ČT2 včera vyhrála komedie Kaktusový květ, u které se v hlavním vysílacím čase zasmálo 325 tisíc diváků starších patnácti let. Prima nasadila do prime time pohádku Jak se budí princezny a zaujala 562 tisíc diváků. Nova Cinema si nejlépe vedla s odpolední reprízou Pretty Woman, které při vstupu mezi společenskou smetánku fandilo 352 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byly Naše zprávy, které včera oslovily 305 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+