Více

TOP 10 ovládlo zpravodajství a publicistika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do žebříčku nejúspěšnějších pořadů se v úterý dostala pouze Ordinace a Ulice.

Ordinace v růžové zahradě 2 byla s 1,516 mil. diváky jedničkou večera a absolutní dvojkou hned za klasikou jménem Televizní noviny. Ty sledovalo 1,648 mil. diváků při podílu na publiku 43,13 %. Nezpravodajskou dvojku, podvečerní Ulici, zhlédl včera opět více než milion diváků (1,099 mil.) a podíl ve všeobecné skupině dosáhl 32,5 %. Do TOP 10 za všechny kanály se dostal už jen publicistický Víkend, který vidělo 786 tisíc diváků, a Prostřeno! To sledovalo 556 tisíc.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivý kuře opět nad milionem a jedničkou večera

Nova si včera s přehledem zajistila první místo v celkové sledovanosti a její podíl dosáhl 35,01 %. Druhá ČT1 skončila na 14,41 % a třetí Prima na 8,69 %. Nad čtyři procenta se v hlavním vysílacím čase, prime time, dostala už jen Nova Cinema. Přes den se pak výrazně lépe než v prime time dařilo TV Barrandov (podíl 6,23 %) a nad čtyři procenta se, opět vedle Novy Cinema s 6,11 %, dostala také ČT2 a zpravodajská ČT24. Televize Nova je opět první s podílem 26,44 %, následuje ČT1 (13,64 %) a Prima (10,79 %).

Jedničkou mezi filmovými stanicemi byla v úterý Nova Cinema, podvečerní opakování pohádky Nejkrásnější hádanka sledovalo 185 tisíc diváků a stalo se jedničkou v TOP 5 za kanál. Dvojkou je večerní Svět podle Garpa, který vidělo 165 tisíc diváků a podíl u mladšího publika 15–54 dosáhl 6,51 %. Nad sto tisíc se dostal i třetí pořad, Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Jedničkou v TOP 5 na Primě Max byl snímek Sněhurka: Příběh hrůzy a vidělo ho 114 tisíc diváků. Žádný další pořad se hranici sta tisíc ani nepřiblížil a nejinak tomu bylo i v případě stanice Kino Barrandov. Nejúspěšnější byl Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X a vidělo ho 37 tisíc diváků. Solidně si vedl film Domina na ČT1, i když se do TOP 10 za všechny kanály s 546 tisíci diváky nedostal. Na TV Barrandov se opět dařilo i seriálu Třicet případů majora Zemana, který v úterý večer sledovalo 172 tisíc lidí a podíl u mladšího publika dosáhl 5,47 %.

MINULÝ TÝDEN: Hříšní lidé Města pražského bodují. Vracejí se do TOP 10

Na ČT2 v úterý překonávají sto tisíc diváků tři pořady a nejúspěšnější byl v TOP 5 za kanál dokument Legendární letadla východní fronty, který vidělo 231 tisíc diváků při podílu na obecném publiku 5,76 %. Výborně si vedla i stanice Prima Cool a všechny pořady v TOP 5 jsou nad sto tisíci. Jedničkou je jeden z dílů Teorie velkého třesku se 181 tisíci diváky. Podíl u publika 15–54 pak opět překročil deset procent. Prima love rovněž uspěla s dalším dílem seriálu Castle a sledovalo ho 149 tisíc. Dvojku v TOP 5, Sběratelé kostí, pak zhlédlo 114 tisíc diváků obecné skupiny. Za pozornost ještě stojí stanice Fanda, kde dva díly seriálu Kriminálka New York vidělo 110, resp. 117 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+