Více

TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla ČT1, na Novu zbyla tři místa a na Primu jedno

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hranici jednoho milionu diváků překonaly dva pořady z produkce České televize a dva vyrobené na Nově.

Nejúspěšnějším včerejším pořadem se stali Četníci z Luhačovic na ČT1, kterým se jako jedinému pořadu podařilo překonat hranici jednoho a půl milionu diváků, i když jen o pouhých šest tisíc diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončily Televizní noviny, které na Nově zaujaly 1,433 milionu diváků. Třetí skončil nekonečný podvečerní seriál Ulice, u kterého včera povečeřelo 1,178 milionu diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Televize Nova si zabrala prvních pět míst v žebříčku nejsledovaněj­ších pořadů

Přes milion diváků se včera přehoupl ještě diskusní pořad Karla Šípa Všechnopárty, který po desáté večer přitáhl k obrazovkám ČT1 úctyhodných 1,13 milionu diváků starších patnácti let. S odstupem téměř čtvrt milionu zástupců obecné divácké skupiny čtvrté skončily Sportovní noviny na Nově, které oslovily 895 tisíc diváků.

Páté místo obsadil třetí a poslední zástupce TV Nova, včerejší Sportovní noviny vidělo 895 tisíc diváků. Zbytek žebříčku patří s jedinou výjimkou pořadům České televize. 13. komnatu si včera pustilo 779 tisíc diváků, nejsledovanějším zpravodajským pořadem České televize se včera staly Branky, body, vteřiny, které vidělo 681 tisíc diváků. Desáté skončily Zprávy FTV Prima, které oslovily 561 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 vítězem večera, přes den těsně druhá

Portrét Jana Masaryka si včera na ČT2 pustilo 296 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem kanálu Nova Cinema se stala Dokonalá vražda, americký film si nenechalo ujít 117 tisíc diváků. Tradičně nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se stala Soudkyně Barbara, na jejíž rozhodování včera dohlíželo 270 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+