Více

Za Český rozhlas bude hovořit bývalý mluvčí Královehradeckého kraje Jiří Hošna

Hošna se začal oboru PR intenzivně věnovat, když zastával post mluvčího Královéhradeckého kraje. Zabýval se zejména externí komunikaci, rozvoji vztahů s novináři a dalšími aktivitami.

Novým mluvčím Českého rozhlasu bude od 1. října devětatřicetiletý Jiří Hošna. Na této pozici tak vystřídá Terezu Krásenskou, která z funkce na vlastní žádost odešla začátkem srpna. Krásenskou k tomuto kroku vedla skutečnost, že figurovala v jedné z magistrátních zakázek, kterou začala prověřovat policie. Hošna vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor český jazyk a literatura. Po studiích pracoval několik let v agenturním zpravodajství v České tiskové kanceláři (ČTK). Žurnalistickou praxi vykonával také jako redaktor Mladé fronty Dnes.

CIF17

K TÉMATU: Tereza Krásenská už nebude mluvčí Českého rozhlasu, odchází z něj na vlastní žádost

Jiří Hošna se začal oboru Public Relations intenzivně věnovat, když zastával post mluvčího Královéhradeckého kraje. Věnoval se zejména externí komunikaci, rozvoji vztahů s novináři a také marketingovým aktivitám. V rámci evropských projektů se podílel na tvorbě komunikačních a marketingových strategií pro oblast veřejné správy. Před nástupem do Českého rozhlasu působil na manažerské pozici v agentuře AMI Communications. Specializoval se především na korporátní a krizovou komunikaci, nová média a online řešení. Zajišťoval PR aktivity pro významné obchodní společnosti.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+