Více

Temný kraj v těžké konkurenci obstál a porazil Tvoji tvář

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jeho náskok před třetí řadou show ale není velký. Necelých čtyřicet tisíc diváků.

Seriál Temný kraj, nejúspěšnější z lednových novinek, včera sice v absolutním pořadí skončil za televizními i sportovními novinami, přesto byl jedničkou večera s náskokem skoro čtyřicet tisíc před Tvoje tvář má známý hlas III. Tu vidělo 1,266 mil. diváků a podíl na publiku lehce převýšil 30 %, v mladší divácké skupině však byl 40,61 %. Temný kraj v těžké konkurenci obstál, i když v rámci týdne klesl o 258 tisíc na 1,303 mil. diváků a podíl na publiku mu spadl pod 30 %. Do TOP 10 za všechny kanály se ještě dostal GEN – Galerie elity národa, který vidělo 85 tisíc, a také Toulavá kamera 2017. Tu zhlédlo 790 tisíc a podíl se přiblížil 40 procentům. Krimi drama GangsterKa se na ČT1 nedostalo ani do TOP 5 za kanál. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova tři a Prima dva.

SOBOTNÍ DATA: Sedm z deseti pořadů v žebříčku je zpravodajských. Vítězem je Tajemství těla

Výsledky v celkové sledovanosti jsou od TOP 10 dosti odlišné. V hlavním vysílacím čase, prime time, jasně vítězí Nova s podílem 30,59 %. Druhá Prima vykázala 19,21 % a ČT1 16,71 %. Nad čtyři procenta se v prime time dostala už jen ČT2. Přes den byla situace obdobná, jen rozdíly výrazně nižší. Nova, jako jednička, je na 20,87 %, druhá ČT1 vykazuje 18,7 % a Prima 13,54 %. Nad hranici 4 % se dostává ještě plnoformátová TV Barrandov se 4,98 %, dále Nova Cinema a ČT2. Zmiňovaná meta pak velice těsně unikla stanicím sdruženým pod položkou Atmedia, které jsou na 3,96 %.

Pro filmové kanály to v neděli v těžké konkurenci bylo náročné, přesto uspěly více než dobře. Odpolední romantika zafungovala na Kině Barrandov a snímek Inga Lindström: Láska v Sandbergenu vidělo 67 tisíc diváků. Kanál Prima Max v prime time nezklamala Twilight sága: Rozbřesk (1/2) a sledovalo ji 150 tisíc diváků, přičemž podíl u těch mladších dosáhl 5,7 %. Nejlépe na tom byla Nova Cinema, na níž se všechny pořady v TOP 5 dostávají nad sto tisíc diváků. Jedničkou je odpolední opakování snímku Kód Enigmy (188 tisíc), dvojkou pak primetimový thriller Air Force One. Ten si nenechalo ujít 139 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Prima to nandala ČT1 i televizi Nova a byla jedničkou večera

MIF17

Výtečně se dařilo stanici ČT sport, na níž se všechny pořady v TOP 5 za kanál dostávají nad hranici sta tisíc diváků. Jedničku, MS 2017 ve Finsku, vidělo 197 tisíc a podíl na publiku dosáhl 8,8 %. Ještě lépe na tom byl kanál ČT2, kde western Souboj u El Diablo sledovalo 247 tisíc diváků a všechny pořady v TOP 5 jsou nad 143 tisíci. Jedničkou na TV Barrandov je reality Nebezpečné vztahy a v neděli v podvečer je vidělo 326 tisíc diváků při podílu na publiku 11,5 %. Soudkyně Barbara, pátá v TOP 5 za kanál, pak vykázala 166 tisíc.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+