Více

Temný kraj si ještě polepšil, Bohéma vypadla z obou žebříčků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT1 sice stále má v TOP 10 za všechny kanály nejvíce pořadů, ale Bohéma jí odešla i z TOP 5.

Seriál, který se ještě minulý týden v TOP 10 s počtem 809 tisíc udržel, nyní vypadl i z TOP 5 za kanál. Absolutní jedničkou je pak Temný kraj, který na Primě sledovalo 1,667 mil. diváků a který si od minulého týdne polepšil o dalších 90 tisíc. Televizní noviny předstihl i v podílu na publiku, byť velice těsně, výrazněji pak u mladších diváků (15–54). Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 ještě dostávají Toulavá kamera 2017 na ČT1 s počtem 841 tisíc a publicistický pořad Očima Josefa Klímy, který na Primě zhlédlo 811 tisíc diváků. Posledním pořadem je dopolední Objektiv, který v neděli vidělo 803 tisíc diváků. Toulavá kamera pak vykázala zdaleka nejvyšší podíl na obecném publiku, a to 41,44 %. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a Nova dva.

SOBOTNÍ DATA: V sobotu nejvýše ČT1. Jako jediná má také v TOP 10 i nezpravodajské pořady

Nejvyšší podíl na celkové sledovanosti v hlavním vysílacím čase, prime time, s 24,23 % získala v neděli Prima. Hlavní Nova vykázala 18,8 % a ČT1 17,02 %. Nad čtyři procenta se dostala ještě ČT2 a Prima Cool. Přes den na tom v obecné divácké skupině 15+ byla nejlépe ČT1 s podílem 19,72 %. Druhá Prima získala 15,65 % a Nova 14,6 %. Nad 4 % se podařilo dostat kanálu Nova Cinema, který získal 4,77 %, stanicím sdruženým pod Atmedia, ČT2 a s 5,31 % také plnoformátové TV Barrandov.

Filmovým kanálům se v neděli opravdu dařilo. Jedničkou je opět Nova Cinema, kde se všechny pořady v TOP 5 dostávají nad sto tisíc diváků. Jedničkou je pak snímek Muž z oceli, který vidělo 202 tisíc při podílu u mladšího publika 9,68 %. Dařilo se i Primě Max, kde se nad sto tisíc dostalo Stmívání, které sledovalo 155 tisíc diváků, a také opakování akčního Kurýra, kterého si nenechalo ujít 111 tisíc. Kino Barrandov s romantikou v podobě Inga Lindström: Kde láska končí a začíná příliš neuspělo a vidělo ji 53 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Temný kraj opět absolutní jedničkou, Bohéma stále na sestupu

Velkou konkurencí filmovým kanálům byla včera stanice Prima Cool se snímkem Já, robot vysílaným od 20:07. Sledovalo ho 206 tisíc diváků a podíl u skupiny 15–54 dosáhl 8,13 %. Nad sto tisíc se pak dostávají všechny pořady v TOP 5 za kanál, což včera platilo i o stanici ČT :D. Jedničkou byl opět Večerníček se 141 tisíci diváky. Na 104 tisících pak končí utkání HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec na ČT sport a ještě podstatně výše jde western Stopaři na ČT2. Ten zde sledovalo plných 248 tisíc diváků, přičemž nad dvě stě tisíc se dostávají ještě další dva pořady v TOP 5. Zbylé jsou nad 100 tisíci.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+