Více

Temný kraj potvrdil a vylepšil svou pozici. Je absolutní nedělní jedničkou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – FTV Prima sice stále nemá větší zastoupení v TOP 10, ale první místo patří právě jí.

Svérázné kriminální sérii se daří. Včera přilákala dalších 77 tisíc diváků a s počtem 1,657 mil. předstihla Televizní noviny a získala solidní třetinový podíl na obecném publiku. Její největší konkurent, Bohéma, naopak oproti minulému týdnu ztratil 128 tisíc a sledovalo ho 979 tisíc. Do TOP 10 za všechny kanály se ještě dostal další díl cyklu GEN, tentokráte se Zdeňkem Sternbergem, a vidělo ho výborných 940 tisíc. Zabodovala i ČT sport a biatlon v podobě SP 2016/17 si odpoledne nenechalo ujít 896 tisíc diváků, přičemž podíl na publiku byl, v obou sledovaných skupinách, nad třicet procent. Do žebříčku se ještě na osmém místě dostala mnohokráte reprízovaná komedie Slunce, seno a pár facek, kterou na Nově sledovalo 922 tisíc. Nedělní TOP 10 nasadil tvrdou laťku a pořad potřeboval nad 896 tisíc diváků, aby se do něj dostal. Například Show Jana Krause se to opět nepovedlo.

SOBOTNÍ DATA: ČT má v TOP 10 sedm pořadů. Dvakrát bodovala i stanice ČT sport

Hlavní Primě znovu celkovou sledovanost vylepšil specialista na sériové vraždy Petr Kraj a v hlavním vysílacím čase, prime time, kanál vykázal 23,21 % a byl dvojkou, i když jen o pár setinek. Podíl televize Nova totiž činil 23,28 %, podíl ČT1 pak už 19,64 %. Přes den byla situace opačná a jedničkou byla ČT1 s podílem na celkové sledovanosti 18,89 %. Druhá Nova měla 15,93 a Prima 14,33 %. Zabodovala stanice ČT sport, která se díky biatlonu vyšvihla na 7,27 %, a dařilo se i Nově Cinema (4,92%). Plnoformátová TV Barrandov se nad čtyři procenta dostala pouze přes den.

Z filmových kanálů se nejvíce dařilo Nově Cinema a akčnímu snímku Iron Man 2, který v mrazivý podvečer sledovalo 191 tisíc diváků, přičemž podíl na publiku u toho mladšího (15–54) dosáhl na 9,48 %. Dvojkou v TOP 5 za kanál pak byla katastrofická sci-fi Automata, kterou vidělo 163 tisíc, a i poslední pořad v TOP 5 za kanál vykázal 117 tisíc diváků. Na Kině Barrandov byl jedničkou v TOP 5 Columbo s 57 tisíci diváky opět na svých, výrazně lépe na tom byl kanál Prima Max s opakováním rodinného snímku Koupili jsme ZOO, který sledovalo 109 tisíc diváků. Žádný další pořad však hranici sta tisíc nepokořil.

MINULÝ TÝDEN: Temný kraj hodně před Bohémou, nad milionem ale i biatlon

MIF17

Excelentně se v neděli vedlo dalším kanálům České televize. ČT2 s pořadem Himálajská království (207 tisíc) a mj. i westernem Hodina pušek (201 tisíc). Všechny pořady v TOP 5 za kanál jsou nad 132 tisíci diváky. Ještě podstatně lépe na tom byla stanice ČT sport. Ta se díky biatlonu hodně vyšvihla a vidělo ji od 188 do 896 tisíc diváků. V TOP 5 za kanál ostatně ani jiné pořady nejsou. Sledovanost však stoupá i ČT :D a jedničku v TOP 5, O Mikešovi, zhlédlo 187 tisíc.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+