Více

Temný kraj i nadále vládne, Televizní noviny porazil o více než osmdesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve včerejší TOP 10 patří šest míst pořadům ČT1, zabodovala i Toulavá kamera nebo Objektiv.

Pozici nedělní jedničky obhájil detektivní seriál Temný kraj, který včera sledovalo 1,449 milionu diváků, tedy dokonce o pět tisíc diváků více než minulý týden. To byl ale také jediný zářez televize Prima ve včerejším žebříčku nejsledovanějších pořadů, zbytek si rozdělila Nova a Česká televize s tím, že Nově patří druhé, třetí a čtvrté místo a kanálu ČT1 zbytek.

SOBOTNÍ SLEDOVANOST: Nejsledovanějším pořadem byly včera Sportovní noviny, druhá skončila Řachanda

Druhá pozice tak patří tradičně nejsledovanějším Televizním novinám na Nově, ke kterým včera usedlo 1,364 milionu diváků. Jejich následovník Sportovní noviny se pak spokojil se sledovaností o pouhých sedmnáct tisíc diváků nižší. Čtvrtá skončila třetí řada hudební soutěže imitátorů Tvoje tvář má známý hlas, která včera vykázala 1,254 milionu diváků. Tím také výčet pořadů, které překonaly hranici jednoho milionu diváků, končí.

Nejsledovanějším veřejnoprávním pořadem se staly Události, které na ČT1 vidělo 699 tisíc diváků. O pouhých sedm tisíc méně pak sledovalo třetí díl krimisérie Spravedlnost. Branky, body, vteřiny si včera nenechalo ujít 684 tisíc diváků a Události za okamžik oslovily 663 tisíc diváků. O deset tisíc diváků méně pak shodně vidělo dopolední Toulavou kameru a Objektiv.

MINULÝ TÝDEN: Temný kraj opět vítězí nad Tvojí tváří. A opět s jasnou převahou

ČT2 vsadila na jeden z nejklasičtějších westernů V pravé poledne, což ocenilo 232 tisíc diváků. Fotbalový zápas mezi San Marinem a Českou republikou vidělo na ČT sport 274 tisíc diváků. Godzilla na Primě Cool oslovila sto dvacet tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time Dvojí obvinění a ulovila 89 tisíc diváků. Nova Cinema vsadila na Zachraňte vojína Ryana, kterému pomohlo 206 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se staly opět Naše zprávy se 263 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+