Více

Televizor Philips 55PUS8601 je rozhodně mimořádným počinem

UVNITŘ GALERIE – Po levné Philips 40PFT4201 tu máme unikátní televizor, jaký u konkurence nenajdete. Třeba na magnetech po stranách přístroje má umístěnu další sadu reproduktorů. A to není zdaleka vše.

Při velmi dlouhém čekání na „sedmičkovou“ řadu, o kterou si stále píšete (zatím ale jen bohužel…), mi byla nabídnuta zápůjčka PUS8601 s unikátními zvukovými lištami – ty jsou k dosti lesklé obrazovce přichyceny magneticky. Jde o model představený v Praze na podzim 2015 a jak možná tušíte, jsme těsně před vrcholem celé nabídky značky Philips, resp. TP Vision.

Vedle vysloveně elegantního vzhledu a Ultra HD obrazovky se čtyřstranným Ambilightem se speciálním režimem pro hry (LED jsou po všech čtyřech stranách zadní stěny) má být k dispozici i podpora technologie vysokého dynamického rozsahu HDR. Stejně jako u některých dalších televizorů, např. řady 6000, však ještě není uvolněn odpovídající firmware.

Zabudováno 16 GB paměti, která může být rozšířena přes USB, kompletní podpora H.265/HEVC, šestijádrový procesor a operační systém Android TV (5.1.1). Pro funkci MultiRoom může být televizor použit jako klient i jako server, takže z jiného televizoru si můžete přes lokální síť sáhnout třeba na jeho DVB-S/S2 tuner a převzít si vysílání (přenos jede maximálně v 720p). A protože jsme v nabídce značky hodně vysoko, všechny konektory HDMI můžete také bez omezení využít i pro přenos 4K obrazu, nicméně stále je zabudováno pouze jedno rozhraní USB 3.0.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Najdete v ní podrobný popis funkcí a možností televizoru, včetně audio rozšíření, zda si rozumí s nejrůznějšími on-line videotékami (VoD) a HbbTV a také zhodnocení přehrávání méně kvalitního DVB-T vysílání či videa přes USB a bezdrátový systém Wi-Fi Miracast.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+