Více

Televizní tipy na úterý: Vinnetou – Rudý gentleman, Tři muži na zabití a Past

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Tour de France 2014 – Přímý přenos 16. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

  • ČT 1, 20:00 – western Vinnetou: Rudý gentleman - Hrdinný náčelník Apačů přináší vlastní oběť za mír mezi bělochy a indiány. Na motivy románů Karla Maye. Francouzsko-německý western (1964)

  • Nova Cinema, 21:50 – drama Už tady nežijeme – Nejlepší přátelé přednášejí na malé univerzitě na severozápadě USA. Jejich manželky se starají o děti a o domácnost. Vztahy manželských párů se ale ocitají v krizi a vzájemně se začínají proplétat v milostném čtyřúhelníku. Americko-kanadské drama (2004)

  • ČT 2, 21:50 – drama Past – Uvězněná členka odboje netuší, co na ni gestapo přichystalo. Československé drama (1950)

  • TV Barrandov, 22:00 – krimifilm Tři muži na zabití – Osamělý hrdina bojujícího proti nepříteli, jehož tvář dlouho ani nezná. Francouzský krimifilm (1980)

6 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 22. 7. 2014 23:11

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+