Více

Televizní tipy na středu: Diamantová liga, 25. hodina a Jen blázni spěchají

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – IAAF Diamond League 2014 Oslo – Přímý přenos pátého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Jen blázni spěchají - Krásná Mexičanka Isabel a úspěšný manažer Alex spolu strávili jednu noc a na cestě je miminko. Jak z maléru ven, když ona má dost bráchů na to, aby s nepohodlným nápadníkem pořádně zatočili? Americká romantická komedie (1997)

  • STV 1, 20:20 – western Krajina střelců – Kevin Costner opět ve vlastní režii vytvořil hlavní postavu bývalého pistolníka Charleyho Waitea, jenž se živí jako honák dobytka. Se svým parťákem Šéfem Spearmanem (Robert Duvall) se u městečka s poetickým názvem Harmonville dostává do konfliktu s bohatým rančerem Baxterem (Michael Gambon), který ovládá celé město, včetně jeho ochránců zákona. Americký western (2003)

stul

  • ČT 1, 21:00 – komedie Svatební cesta do Jiljí - Adepti manželství, dříve, než se rozhodnete, podrobte svůj vztah zatěžkávací zkoušce – společné dovolené! Československá komedie (1983)

  • Prima Cool, 22:35 – thriller 25. hodina – Monty prožívá poslední den na svobodě. Před nástupem do vězení ale musí stihnout ještě spoustu věcí. Postarat se o své nejbližší a hlavně přijít na to, kdo ho do vězení dostal. Americký thriller (2002)

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 11. 6. 2014 7:31

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+