Více

Televizní tipy na středu: Dáma se závojem, Slzy slunce a film Comeback

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Tour de France 2014 – Přímý přenos 11. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

  • ČT 1, 21:00 – Hercule Poirot: Dáma se závojem – Dobrý detektiv se musí umět pohybovat na obou stranách zákona. Podle literární předlohy Agathy Christie. Britský serial (1990)

  • ČT 2, 21:55 – drama Comeback – Návrat k hudbě, úspěchu a přátelům, nebo k rozdrásané duši zalité mořem alkoholu? České drama (2005)

  • Nova, 22:30 – akční film Slzy slunce – Tým amerického námořnictva má za úkol evakuovat doktorku z misie, která se má brzy stát terčem útoku vojenského komanda rebelů. Lékařka ale odmítá nemocné a zraněné domorodce opustit, protože ví, že by je čekala jistá smrt. Americký akční film (2003)

  • Prima Cool, 22:40 – krimikomedie Superpoldové – Oddělení dálniční policie se má zrušit, protože nevykazuje uspokojivé výsledky. Když policisté objeví zásilku drog, jsou si jisti, že si vyřešením případu zachrání místa. To by však nesměli existovat jejich úhlavní nepřátelé – městská policie. Americká krimikomedie (2001)

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 7. 2014 6:38

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+