Více

Televizní tipy na sobotu: Sherlock, Steve Jobs i Johnny English

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – detektivní film Sherlock: Přízračná nevěsta – Česká televize uvádí nejnovější díl z americké série o Sherlockovi pouhých 24 hodin po jeho premiéře.

  • Nova, 20:20 – životopisné drama Jobs – Ashton Kutcher jako technologický génius Steve Jobs, který stál za úspěchem firmy Apple.

  • Prima, 20:15 – komedie Johnny English se vrací – Populární Mr. Bean v pokračování komedie o superšpiónovi, který je zároveň superpopleta.

  • Nova Cinema, 20:15 – animovaný western Rango – Animovaná komedie o tom, jak se jednomu chameleonovi splnil sen o přestřelkách na Divokém západě.

26 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 1. 2016 9:30

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+