Více

Televizní tipy na pondělí: MS v hokeji do 20 let, Bídníci a Spartakus

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 19:00 – Česko – Dánsko - Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v ledním hokeji hráčů do 20 let v Kanadě

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Bídníci – Jean Valjean se dostal na galeje za to, že ukradl kousek chleba pro svou hladovějící rodinu. Díky neúspěšným pokusům o útěk byl z nucených prací propuštěn až po dvaceti letech.Sílu změnit svůj osud dala Valjeanovi až dobrota starého biskupa, který před policií zapřel jeho loupež. O deset let později je z bývalého galejníka vážený starosta malého městečka. Naneštěstí je novým velitelem místní policie jmenován inspektor Javert, který zná Valjeana z galejí. Německo-britské a americké drama (1998)

  • Prima, 20:15 – komedie Poslušně hlásím - Osudy dobrého vojáka Švejka na jeho slavné budějovické anabázi a při cestě na frontu. Československá komedie (1957)

  • Nova, 20:20 – westernová komedie Limonádový Joe aneb Koňská opera -  „Whisky – to je moje gusto,“ zpívá neodolatelná arizonská pěnice, ale správní pistolníci pijí lihuprostou limonádu! Československá westernová komedie (1964)

  • ČT 2, 22:25 – historické drama Spartakus (1/2) - O vzpouře otroků ve starém Římě. Americké historické drama oceněné čtyřmi Oscary (1960)

14 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 30. 12. 2014 11:11

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+