Více

Televizní tipy na pondělí: Bokovka, Pianista a Čokoláda

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – mysteriózní drama Čokoláda – Příběh o tom, jak jediné sladké sousto dokáže změnit člověka, lidské vztahy i celé město. Americko-britské mysteriózní drama (2001)

  • STV 1, 20:20 – drama Převrat – Po Pinochetově vojenském převratu 11.9.1973 nastala v Chile vláda teroru.Tam kde představitelé jiných zemí zavíraly oči, švédský velvyslanec Harald Edelstal riskoval mnohé, aby zachránil stovky lidí před mučením a popravami.Mezi lidmi, na kterých v pravicové diktatuře čeká jistá smrt, je i žena, kterou miluje.Podaří se mu vyhrát zoufalý boj s časem? Švédsko-dánské drama (2007)

  • TV Barrandov, 21:50 – thriller Kdo chce zabít Nancy – Pro některé lidi kolem nás je bolesti příliš málo… Maria Bello chce ukončit své trápení a neustálé sebepoškozování. Přes internet si najme vraha, který ji má zabít. Ale ten se do ní zamiloval. Americký thriller (2008)

  • ČT 2, 21:55 – drama Pianista – Třemi Oscary oceněné drama o muži, který ani v hrůzách války neztrácí naději na budoucnost. Polsko-německé drama (2002)

  • Prima, 22:40 – komedie Bokovka – Flegmatický neúspěšný spisovatel pozve přítele, béčkového herce, který má před svatbou, na exkurzi do vinic. Ve společnosti krásných žen jim víno chutná ještě více než obvykle. Svatba se blíží a s ní i jistota, že se přátelé nevrátí do Los Angeles takoví, jací byli. Pokud se vůbec vrátí. Americká komedie (2004)

18 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 26. 1. 2015 23:42

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+