Více

Televizní tipy na pátek: Skyfall, Mission Impossible: Ghost Protocol a Star Trek

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:05 – FK Jablonec – FK Mladá Boleslav – Přímý přenos utkání fotbalové SYNOT ligy.

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi film Star Trek – Mladou posádku na palubě hvězdné lodi U.S.S. Enterprise čeká nelehký úkol. Musejí najít způsob, jak zastavit zákeřného padoucha Nera, jehož honba za pomstou ohrožuje celé lidstvo. Osud Galaxie spočívá v rukou dvojice zapřísáhlých nepřátel Kirka a Spocka. Ale jen spojení jejich divokého instinktu s chladným rozumem provede posádku bez úhony velkým nebezpečím a dovolí pustit se tam, kam se dosud nikdo nevydal. Americko-německý sci-fi film (2009)

  • Prima, 20:15 – bondovka Skyfall - Agent 007 ve svém nejnovějším dobrodružství. Tentokrát musí zneškodnit narůstající hrozbu globálního kyberterorismu. Bondova nadřízená M učiní chybné rozhodnutí, a tak ztrácí důvěru svých nadřízených. 007 se pouští do pátrání po přeběhlíkovi z vlastních řad, který má s M nevyřízené účty. Britský akční film (2012)

  • Relax, 21:50 – drama Božský – Portrét výjimečného muže, který stál čtyřicet let v čele Itálie – Giulia Andreottiho. Andreotti byl snímek zachycující úsek ze života italského politika Giulia Andreottiho, který byl v poválečném období sedmkrát italským premiérem a v mezidobí aktivním členem (většinou ministrem) křesťanskodemokratických vlád. Italské drama (2008)

  • Nova, 22:35 – akční film Mission Impossible: Ghost Protocol - Agent Ethan Hunt je obviněn z teroristického útoku na Kreml a na základě Ghost Protocolu vydaného americkým prezidentem jsou on i agentura IMF zapovězeni. Bez jakýchkoliv zdrojů a podpory se proto agent a jeho elitní tým vydává na utajenou misi, pomocí níž se pokusí odhalit pravého pachatele atentátu, jehož je třeba zastavit dřív, než udělá něco daleko horšího… Americký akční film (2011)

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 28. 9. 2015 14:59

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+