Více

Televizní tipy na pátek: Nelly a pan Arnaud, 13. komnata Ringo Čecha a Četník v NY

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Četník v New Yorku – Louis de Funés a jeho kolegové byli vybráni, aby reprezentovali Francii na mezinárodním sjezdu četníků v New Yorku. A jeho dcera přes zákaz do Ameriky odjela za ním. Francouzská komedie (1965)

  • Nova, 20:20 – rodinné drama Můj přítel delfín – Malý chlapec Sawyer objeví na pláži zraněného delfína, který uvízl v pasti na kraby. Vážně zraněný delfín je převezen do záchranné stanice pro mořské živočichy, ale jeho vyhlídky na přežití jsou malé. Odmítá potravu a kvůli postupující infekci mu veterináři museli odstranit ocasní ploutev. Americké rodinné drama (2011)

  • ČT 1, 20:55 – dokument 13. komnata Františka Ringo Čecha – Svérázný hudebník, malíř a ředitel divadla byl v mládí za recesi obviněn z hanobení republiky a ocitl se na několik měsíců ve vyšetřovací vazbě. Český dokument (2014)

stul

  • STV 2, 21:55 – komediální drama Barneyho ženy – Podle posledního a bezesporu nejlepšího humoristického románu Mordecaie Richlera – Barneyho ženy. Je to vřelý, moudrý a vtipný příběh o Barneym Panofskym (Paul Giamatti), zdánlivě obyčejném muži, který žije neobyčejný život. Kanadsko-italské komediální drama (2010)

  • ČT 2, 22:45 – drama Nelly a pan Arnaud – Hluboký, spletitý a především nevypočitatelný je vztah dvou lidí, i když je od sebe dělí desítky let. Koprodukční film oceněný dvěma Césary. Francouzské drama (1995)

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 11. 4. 2014 7:14

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+