Více

Televizní tipy na neděli: Spartakus, 48 hodin v Paříži a Duch

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – western Velké ticho - Brutální lovci lidí versus němý pistolník. Italský western (1968)

  • Nova Cinema, 20:00 – krimifilm 48 hodin v Paříži - Manželka prominentního kardiochirurga Dr. Richarda Walkera záhadně zmizela v Paříži z hotelového pokoje. Posedlý touhou po jejím nalezení, nachází lékař jediného spojence – osamělou a záhadnou Michelle. Americko-francouzský krimifilm (1988)

  • Prima Max, 20:15 – romantické drama Duch - Sam a Molly jsou zamilovaný mladý pár k pohledání, kterým kde kdo jejich lásku závidí. Sam se ale stane obětí přepadení a zemře. Zůstane jako duch na Zemi, aby mohl být Molly nablízku a ochraňovat ji. Díky tomu zjistí, že jeho vražda nebyla náhodná. Americký romantický film (1990)

  • TV Barrandov, 21:35 – komedie Četník a četnice - Četnická stanice je ohrožena nebezpečným gangem a krásnými ženami! Francouzská komedie (1982)

  • ČT 2, 21:45 – historické drama Spartakus (2/2) - O vzpouře otroků ve starém Římě. Oceněno čtyřmi Oscary. Americké historické drama (1960)

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 22. 11. 2015 23:17

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+