Více

Názory k článku
Televizní tipy na neděli: French Open, Jeden svět nestačí, Zaříkávač koní a Uprchlík

Petr Pavel aura:71
24. 5. 2015 9:13 Nový

Relax-Pohoda

celé vlákno

22:00 Spiklenci/Complices

Vincent a Rebecca se do sebe zamilují, jakmile si vymění první pohledy v internetové kavárně. Je jim osmnáct a jsou prostě a jednoduše šťastní a užívají si bezstarostného života. O dva měsíce později je Vincentovo brutálně zhmožděné tělo nalezeno na dně řeky Rhóny a Rebbeca zmizí. Vyšetřováním případu je pověřen osmačtyřicetiletý policista Hervé Cagan. Hervé a jeho kolegyně Karine Manginová, se snaží zrekapitulovat případ dvou mladých lidí co nejrychleji. Jakmile se Hervému podaří vnést světlo do posledních hodin mladíkova života, je schopen případ vyřešit. Zjistí však něco, co jím zcela otřese a stojí před naprosto zásadním rozhodnutím, které kompletně změní jeho pohled na život.

https://www.youtube.com/watch?v=DuXN7bzQwFU

Hodný člověk
Hodný člověk (neregistrovaný) 95.85.212.---
25. 5. 2015 8:57 Nový

Re: Relax-Pohoda

celé vlákno

Ahoj. Viděl si ty Spiklence? Docela mě to zajímá.

Hodný člověk
Hodný člověk (neregistrovaný) 95.85.212.---
25. 5. 2015 9:46 Nový

Re: Relax-Pohoda

celé vlákno

Otázka byla na tebe. :-) No a asi se nemusím ptát, zda-li můžeš doporučit, když to dáváš za tip, že? Děkuji. Na dobrý film tu dostávám jednou za čas tip pouze od tebe. Já mám letos s televizní "kulturou" velké nedostatky, ale aktuálně se mohu podělit, pokud se nebudeš zlobit. Víkendu na chalupě předcházela (filmová) páteční noc, kdy jsem se nabažil hned čtyřma kouskama a ani jednoho nelituji. Tentokrát žádné drama, které mám nejraději.
1) naprosto úchylná komedie, kterou nemohu pojmenovat jinak, než sprostá úchylná žumpa - Someone Marry Barry (Kdo si vezme Barryho). Hlavní hrdina vrchně nesympatický, humor poslední cenové skupiny a přitom... Bavilo nás to.
2) sci-fi pohádka Chappie. Číslo 5 žije dneška. Dlouho jsem se výhýbal podobnému žánru a možná právě proto mne to přijemně potěšilo.
3) thriller The Boy Next Door. Pruměr nejprůměrnější, ale na jedno zhlédnutí určitě neurazí.
4) Ex Machina. To mě přikovalo k židli. Myslím, že i pro lidi, kterým zdaleka nic neříká žánr sci-fi, tohle může sednout. Bohužel mě nenapadne jiná, než rádoby inteligentní škatule "chytrá sci-fi". Chci to vidět znovu. K mému překvapení to chytlo i mladší princeznu. Za mne zatím nejlepší film, co jsem letos viděl.

Petr Pavel aura:71
25. 5. 2015 10:38 Nový

Re: Relax-Pohoda

celé vlákno

Jednička je mi povědomá, ale další tří dílka mi nic neříkají. Udělal jsem si před pár dny maratón se seriálem Vražedná práva a dlouho mě tak něco nechytlo. Zpětně sice uznávám, že to byla celkem pitomost, ale to očekávání, jak vše dopadne, mě na dva dny téměř paralizovalo. Teď se chystám na Dig. Včera jsem viděl Temné vzpomínky z Craigem, ale nějak mě to nechytlo. Snad jen jeho oči.

Hodný člověk
Hodný člověk (neregistrovaný) 95.85.212.---
25. 5. 2015 11:00 Nový

Re: Relax-Pohoda

celé vlákno

To si můj člověk. Vždy rád přiznám, že se "pitomostem" nevyhýbám. Naposledy (jestli se dobře pamatuji) jsem si s tebou společně notoval při "kravince" Jedna za všechny. Když si nadhodil ty seriály, a bude se opakovat, já vyhledávám většinou jen ty, co obsahuje série cca. 10-13 dílů, které dějově navazují. Letos jsem zatím zvládl pouze Banshee. Každopádně, ani o jednom z dnes tebou zmíněných (Vražedná práva a Dig) seriálů jsem nevěděl. Podle obsahu jsem možná zahlédl část Vražedných práv. Jelikož teď nemám žádný seriál "naražen", tak se asi nechám zlákat tím Digem, člověče. Deset dílů, to je ideální.

Petr Pavel aura:71
25. 5. 2015 11:55 Nový

Re: Relax-Pohoda

celé vlákno

Také moc nemusím nekonečné seriály s "otevřeným koncem" a už vůbec si nedovedu představit, že bych čekal na další díl týden.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+