Více

Televizní tipy na neděli: finále MS ve fotbale, Velká cena Německa a Zelená míle

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 10:50 – Moto GP – Velká cena Německa - Přímý přenos závodu třídy Moto 3 MS silničních motocyklů

  • ČT 2, 20:00 – komedie Nenapravitelný - Tomu každá odpustí úplně všechno! Francouzská komedie (1975)

  • ČT Sport, 21:00 – Německo – Argentina – Přímý přenos finálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii

MIF17

  • Prima, 21:30 – drama Zelená míle - Vrchní dozorce Paul poznal už tolik odsouzených, že se z něj stal cynik, kterým neotřese ani vykonávání poprav. Nejnovější vězeň v cele smrti má ale takové schopnosti, že i tady se začnou dít zázraky. Americké drama (1999)

  • Nova, 23:55 – Bláznivá dovolená – Přes celou Ameriku vyráží povedená rodina do zábavního parku, kde to chtějí společně pořádně roztočit! Park je ale uzavřen, a tak jim nezbývá nic jiného, než tam vniknout násilím. Americká komedie (1983)

6 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 13. 7. 2014 21:56

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+