Více

Televizní noviny zahájily rok 2015 katastrofálním propadem. Události i zprávy Primy posilovaly

UVNITŘ GRAFY A KOMENTÁŘ TELEVIZÍ – Porovnali jsme sledovanost hlavních zpráv Novy, Primy a ČT za první lednový týden letošního a loňského roku. Pro Novu to není dobré čtení.

Půl milionu diváků – tolik ztratila v průměru hlavní zpravodajská relace televize Nova, Televizní noviny, meziročně v prvním lednovém týdnu. Zatímco loni touto dobou oslovovala v průměru dva miliony diváků, letos to je pouze půldruhého milionu. V podílu na publiku se Televizní noviny propadly pod hranici 40 procent, přičemž v minulosti bývaly i výrazně nad 50 procenty. Zajímavé je, že konkurenční zpravodajské relace na České televizi, Primě, ale i TV Barrandov, si meziročně v prvním lednovém týdnu polepšily. Nejvíc asi Prima, která si připsala až 200 tisíc nových diváků, ČT v průměru posílila o 100 tisíc a TV Barrandov zhruba o 60 tisíc. Čím to, že ztrácela pouze Nova? A co na to říká šéf jejího zpravodajství Martin Švehlák?

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+