Více

Televizní noviny těsně překonávají milion. Kino Barrandov nad 100 tisíci

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V TOP 10 za všechny kanály si Nova zabrala první tři místa a celkem jich má pět. ČT 1 pak bodovala 4×, Prima 1×.

Žebříčku vévodí TN, které zhlédlo 1,085 mil. diváků při velmi vysokém podílu na publiku 40,94 %. Z nezpravodajských pořadů je jedničkou stálice jménem Ulice, kterou vidělo 759 tisíc diváků a sledovala ji více než třetina všech, kteří byli v té době před obrazovkou. Film Všichni musí zemřít na ČT 1 pak vidělo 634 tisíc a primáckou romantiku Děti mé sestry 466 tisíc diváků. Za ní je už jen dvakrát Comeback, který sledovalo kolem 440 tisíc diváků.

DATA ZE STŘEDY: Pitaval dvojkou, Kuře trojkou, TN jedničkou

Není překvapením, že celková sledovanost šla ve čtvrtek za Novou, i když rozdíly před druhou ČT 1 nebyly tak velké. V hlavním vysílacím čase (prime time) to v 15+ bylo 19,64 ku 18,69 %, přes den pak 17,95 ku 15,8 %. Třetí Prima může slavit, protože se dostala nad 9,22, resp. 13,05 %. Solidně se přes den dařilo i plnoformátové TV Barrandov, která skončila na 5,75 %, ale v prime time má co dohánět.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+