Více

Televizní noviny těsně nad milionem, ČT 1 válcuje TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 1 si polovinu žebříčku zabrala pro sebe, na Novu zbyla tři a na Primu dvě místa.

Jedničku v TOP 10 za všechny kanály, Televizní noviny, sledovalo včera 1,077 mil diváků starších 15 let při vysokém podílu na publiku 39,07 %. Dvojkou byly Sportovní noviny s 821 tisíci a od třetí pozice začíná hegemonie ČT 1. Filmem Malý pitaval z velkého města s 814 tisíci počínaje až po Události za okamžik a počasí s 612 tisíci konče. Teprve za nimi se umístil Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, který vidělo 546 tisíc diváků, a poslední dvě místa si vyhradila Prima se zpravodajstvím.

PONDĚLNÍ DATA: Stanice ČT Sport předstihla Novu

V celkové sledovanosti těsně vítězí Nova nad ČT 1 a například v hlavním vysílacím čase (prime time) je to 22,33 vs. 22,2 %. Stanice ČT Sport se po skončení fotbalového Eura 2016 vrátila pod 2 %. Prima v prime time vykázala – opět v 15+ – 11,53 % a výrazně si polepšila TV Barrandov s 5,74 %. Ta se navíc přes den dostala k sedmi procentům.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+