Více

Televizní noviny sice stále pod milionem diváků, jejich sledovanost ale postupně roste

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televizní noviny si pustilo o osmdesát tisíc diváků více než minulý týden, sledovanost ostatních pořadů spíše klesala.

Nejsledovanějším pořadem včerejška se tradičně staly Televizní noviny na Nově, které si včera naladilo 954 tisíc diváků starších patnácti let, z toho 349 tisíc patřilo do mladší cílové skupiny ve věku od 15 do 54 let. Ještě vyšší poměr mladších diváků vykázaly v pořadí druhé Sportovní noviny, které na Nově sledovalo 771 tisíc diváků starších patnácti let a 363 tisíc z nich bylo součástí cílové skupiny diváků mladších 54 let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrtečnímu žebříčku vévodí zpravodajské pořady, bodoval Comeback a Hop nebo trop

Třetí, čtvrté a páté místo včera patřilo pořadům České televize, z nichž největšího úspěchu dosáhla divácky oblíbená talkshow Karla Šípa Všechnopárty. Tu si v pátek pustilo 705 tisíc diváků, což je oproti minulému týdnu pokles o 26 tisíc diváků starších patnácti let. Nezabodovala ani páteční pohádka Duch nad zlato, kterou ČT 1 nasadila do prime time. Vidělo ji 569 tisíc diváků starších patnácti let (z toho jen necelých dvě stě tisíc spadalo do věkové kategorie od 15 do 54 let), zatímco minulý týden vysílanou Princeznu a písař si nenechalo ujít přesně o sto tisíc diváků více.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+