Více

Televizní noviny sesadily Stardance, i když tančící hvězdy zaostaly jen o tři tisíce diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Soutěž StarDance přitom nepřišla ani o jednoho diváka, naopak jí tři tisíce párů očí přibyly.

Psychologickou hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let v sobotu překonaly jen Televizní noviny na Nově a sedmá řada taneční soutěže StarDance, když uvedenou zpravodajskou relaci sledovalo 1,382 milionu diváků a tančící hvězdy si nenechalo ujít 1,379 milionu zástupců obecné cílové skupiny. S velkým odstupem následují Sportovní noviny, které na Nově vidělo 807 tisíc diváků.

PÁTEČNÍ DATA: Ulice porazila Všechnopárty, Já, Mattoni zvítězilo nad druhým Kameňákem

I další příčky patřily zpravodajským pořadům, Události na ČT 1 upoutaly necelého tři čtvrtě milionu diváků starších patnácti let a Zprávy FTV Prima si včera našly 678 tisíc posluchačů. Do TOP 10 nejsledovanějších sobotních pořadů se prosadily ještě dva nezpravodajské tituly na dvou nejsledovanějších komerčních stanicích – premiéru české lyžařské komedie Padesátka sledovalo na Primě 648 tisíc diváků a reprízu sitcomu Comeback v podvečer na Nově ocenilo 586 tisíc diváků starších patnácti let.

Sobotní večer se povedl i ČT 2, která v celodenním podílu u diváků starších patnácti let přesáhla pět procent. Další Tarantinovku, první díl akčního eposu Kill Bill o mstící se vdově, natočeného podle syžetu japonské Lady Snowblood, sledovalo pozdě v noci hezkých 212 tisíc diváků. V prime time nasazenou Mission: Impossible III si vybralo 173 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Obrazovky ovládla soutěž StarDance, Pevnost Boyard ustoupila do zázemí

Večerní zápas mezi pražskou Slávií a Slováckem si nenechalo ujít 110 tisíc diváků. Své diváky si našla i ČT art, která se věnovala výročí Hany Hegerové – dokument v prime time vidělo necelých sto tisíc diváků. Stejně si vedla i komedie Návrat blbýho a blbějšího na Primě Cool a víceméně i nová verze Barbara Conana, která oslovila 87 tisíc diváků. Druhý díl komedie Slečna Drsňák pak sledovalo 186 tisíc diváků. TV Barrandov nasadila do prime time romantický film Katie Fforde: Druhý dech a ulovila tak 167 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+