Více

Televizní noviny porazily fotbal, Nova bodovala i s Ulicí a Kriminálkou Anděl

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televizní noviny oslovily o téměř sto osmdesát tisíc diváků více než utkání fotbalové reprezentace s Tureckem.

Tradičně nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny na Nově, které sledovalo 1,419 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončil přímý přenos fotbalového utkání mezi reprezentací České republiky a Tureckem na ČT Sport, u které drželo palce 1,244 milionu zástupců obecné divácké skupiny, z toho 666 tisíc jich bylo ve věku mezi 15 a 54 lety.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivý kuře spadlo pod milion, ubylo mu necelých čtyřicet tisíc diváků

Přes milion diváků se včera dostaly ještě Sportovní noviny na Nově, které vidělo 1,186 milionu diváků starších patnácti let. Čtvrtou Ulici si pak v podvečer naladilo 977 tisíc diváků z obecné cílové skupiny a Kriminálku Anděl, která v prime time na Nově nahradila evergreen v podobě Ordinace v růžové zahradě, sledovalo 953 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+