Více

Televizní noviny poráží včerejší odpolední hokej, do TOP 10 pronikl i magazín Top Star

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rozdíl 66 tisíc diváků dělil včerejší Televizní noviny od přímého přenosu zápasu české a ruské hokejové reprezentace.

Nejúspěšnějším pořadem včerejšího večera byly klasicky Televizní noviny na Nově, ke kterým zasedlo 1,155 milionu diváků starších patnácti let. Až druhý tak skončil poslední zápas tuzemské hokejové reprezentace, jejíž prohru s ruským týmem si včera na ČT sport nenechalo ujít 1,089 milionu sportovních fanoušků ve věku nad patnáct let.

STŘEDEČNÍ DATA: Modrý kód jedničkou večera, Výměna manželek pozadu o více než sto tisíc diváků

Až třetí tak skončila Ordinace v růžové zahradě, které ale na české hokejové hochy scházelo necelých třicet tisíc diváků – sledovalo ji 1,061 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Posledním pořadem, kterému se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, byly Sportovní noviny, které si na Nově vychutnalo 1,034 milionu diváků.

Podvečerní nekonečný seriál Ulice si včera na Nově pustilo 898 tisíc diváků a pozdně večerní bulvární magazín Prásk oslovil 734 tisíc párů bulváruchtivých očí. Zabodoval i včerejší díl seriálu Ohnivý kuře, který k vysílání FTV Prima přitáhl 678 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Hokeji dokáže konkurovat pouze Ordinace v růžové zahradě

Zbytek žebříčku je pak tvořen zpravodajskými a publicistickými pořady České televize a Primy. Včerejší Události na ČT1 sledovalo 477 tisíc diváků a v TOP 10 jim tak patří osmé místo. Devátý skončil bulvární magazín Top Star televize Prima, který si po zprávách vychutnalo 458 tisíc. O šestnáct tisíc diváků méně pak vidělo včerejší Události za okamžik na ČT1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.  

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+