Více

Televizní noviny opět pod milionem, Zázrakům přírody stačilo na třetí místo 550 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se dostaly i dva přenosy ČT Sport z cyklistických závodů mužů na letní olympiádě v brazilském Riu.

Klasickou jedničku v podání Televizních novin na Nově sledovalo včera 914 tisíc diváků starších patnácti let. O 126 tisíc diváků méně zůstalo u Sportovních novin, které včera oslovily 788 tisíc diváků. Odstup o dalších téměř čtvrt milionu diváků stačil zábavné show Zázraky přírody na třetí místo. Ty včera vidělo přesně 550 tisíc diváků, což je o šestnáct tisíc diváků méně než minulý týden, kdy Zázraky přírody také obsadily třetí místo.

PÁTEČNÍ DATA: Mezi nezpravodajskými pořady vyhrála pohádka na ČT 1, zahájení olympiády na ČT Sport vidělo 180 tisíc lidí

Na čtvrtém místě skončila oblíbená komedie Slunce, seno, jahody, kterou na Primě sledovalo 482 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Kromě Zpráv FTV Prima to byl také jediný pořad, vysílaný včera na Primě, který se do TOP 10 dostal. Stejně tak Nova včera zabodovala jen Televizními a Sportovními novinami. Zprávy FTV Prima, které včera skončily na osmém místě, vidělo 428 tisíc diváků starších patnácti let.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+