Více

Televizní noviny na Nově zaujaly o čtvrt milionu diváků více než hokej Česko–Slovinsko

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT sport je v celodenní sledovanosti kanálů u cílové skupiny 15 až 54 let opět na druhém místě.

Tradičním vítězem žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů včerejšího dne se staly podvečerní Televizní noviny na Nově, ke kterým zasedlo 1,228 milionu diváků starších patnácti let a staly se tak jediným televizním formátem, kterému se včera magickou hranici jednoho milionu podařilo překonat. Přímému přenosu hokejového utkání mezi Českem a Slovinskem na ČT sport chybělo k milionu přesně 32 tisíc sportovních fanoušků.

ČTVRTEČNÍ DATA: Hokeji dokáže konkurovat pouze Ordinace v růžové zahradě

Třetí skončila další podvečerní klasika televize Nova, nekonečný seriál Ulice, když včera zajímaly osudy jejích obyvatel 882 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. S bramborovou medailí se včera musely spokojit Sportovní noviny, které vybojovaly o pouhých třináct tisíc diváků. Nova zabodovala i s romantickým filmem Šest dní, sedm nocí, který s 680 tisíci diváky skončil na sedmém místě.

Zbytek žebříčku patří pořadům z produkce České televize, z nichž si nejlépe vedla talkshow Karla Šípa Všechnopárty, když oslovila 814 tisíc diváků. Do hlavního vysílacího času nasadila ČT1 pohádku Tajemství staré bambitky, což ocenilo 724 tisíc diváků. Večerní 13. komnatu na ČT1 sledovalo 551 tisíc diváků, zpravodajské Události 537 tisíc diváků a sportovní Branky, body, vteřiny 491 tisíc diváků. Zprávám FTV Prima chyběly do umístění v TOP 10 čtyři tisíce diváků.

MINULÝ TÝDEN: Hokej Česko–Kanada porazil Ulici, na chvostu žebříčku se drží pohádky Novy i ČT

MIF17

Prime time na ČT2 patřil Marii Terezii, hold Jejímu Veličenstvu a matce složilo 374 tisíc příznivců podunajské monarchie. Prima Max vsadila na klasický špionážní thriller MacKintoshův člověk a Paul Newman k obrazovkám přitáhl 41 tisíc diváků. Hlavní večerní čas na Nově Cinema patřil prvnímu dílu osudů autorobotů Transformers, které si připomnělo 187 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se staly neuvěřitelné životní příběhy Aféry s Kateřinou Kristelovou, která upoutala 230 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+