Více

Televizní noviny na Nově sledovalo více diváků než odpolední hokej s Kazachstánem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve věkové skupině od 15 do 54 let dosáhl hokejový přenos české reprezentace na kanálu ČT Sport podílu téměř sedmdesáti procent.

Nejsledovanější pořad včerejšího dne, Televizní noviny, vidělo o sto třicet tisíc diváků obecné cílové skupiny více než odpolední tahák v podobě přímého přenosu hokejového utkání mezi reprezentacemi České republiky a Kazachstánu. Zprávy na Nově tak sledovalo 1,365 milionu diváků a zápas české reprezentace si nenechalo ujít 1,233 milionu diváků starších patnácti let. Třetí nejsledovanější pořad včerejšího dne, Sportovní noviny, se pak nedokázaly přehoupnout přes jeden milion diváků a vidělo je 977 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrteční hegemonii Novy narušil hokej. ČT Sport měla skoro 70% podíl na publiku

Jen o pouhých šest tisíc diváků méně sledovalo nekonečný podvečerní seriál Ulice, který si na Nově nenechalo ujít 971 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Četnické humoresky na ČT 1 pak vidělo 952 tisíc diváků starších patnácti let – minulý týden je sledovalo 659 tisíc diváků, ale proti nim běžel na ČT Sport hokej Česko-Rusko. Včera zabodovala i diskusní Všechnopárty Karla Šípa, která jen o kousek nedosáhla na devět set tisíc diváků. I tak ale jde o propad ve srovnání s minulým týdnem, kdy ji sledovalo 1,043 milionu diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+