Více

Televizní noviny jedničkou, Ordinace dvojkou. ČT Sport uspěla se Spartou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – I přes prakticky stejný počet diváků jako před týdnem, kdy byla Ordinace jedničkou, nyní už na „noviny“ nestačila.

Televizní noviny jsou s 1,322 mil. diváků jedničkou v TOP 10 za všechny kanály a jejich podíl na publiku v 15+, 44,17 %, taktéž nikdo nepřekonal. Druhou Ordinaci v růžové zahradě 2 vidělo 1,29 mil. a nad milionem jsou ještě i třetí Sportovní noviny (1,162 mil.). Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 dostala už jen Ulice s 861 tisíci diváky a Nejlepší Bakaláři. Ty zhlédlo 545 tisíc.

DATA ZE STŘEDY: Ohnivý kuře se stejnou sledovaností jako minulý týden, i tak ho ale pokořila Ulice

Jedničkou v celkové sledovanosti byla ve čtvrtek televize Nova, která vysoce překonala své soupeře. Například v hlavním vysílacím čase (prime time) vykázala 32,86 %, zatímco ČT 1 12,14 % a Prima jen 8,93 %. V prime time se také příliš nedařilo TV Barrandov (2,33 %) a výrazně lépe na tom stanice byla přes den, a to opět ve skupině 15+ (5,52 %). I v tomto čase byla opět jedničkou Nova, třetí Prima se taktéž nedostala na desetiprocentní podíl. Solidně si vedl kanál ČT Sport, který v prime time vykázal 5,45 a přes den 3,88 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+